Dlaczego Viadrus

Strona jest poświęcona kotłom z rodziny Viadrus.

Obecnie na rynku występuje wielu rodzimych producentów kotłów CO. Niestety jakość wielu z nich a także sam serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny pozostawiają wiele do życzenia. Użytkownik często sam nie jest w stanie dokonać udanego zakupu. Kierując się tylko i wyłącznie ceną, z góry minimalizujemy swoje szanse na udany zakup. Rolą tej strony jest zaprezentowanie kotłów renomowanego producenta jakim jest firma VIADRUS. Wysoka jakość produktu oraz bardzo sprawny serwis są podstawowymi atutami Viadrusa.

W konkretnych artykułach jest włączona opcja komentowania wpisu. Właśnie w komentarzach można zadawać pytania odnośnie kotłów Viadrus. Postaramy się, w miarę możliwości, na nie odpowiadać. Celem serwisu jest umożliwienie wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami kotłów Viadrus i Klimosz.

Redakcja

Serwis nie jest w żaden sposób powiązany z producentem kotłów. Nasze opinie nie są stanowiskiem producenta. Staramy się pomagać na bazie własnej wiedzy i możliwości, nie gwarantujemy jednak, że publikowane wpisy i komentarze nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do żadnych roszczeń względem właścicieli serwisu.